KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13072359

nr 1307 2359

Lasse Rosenberg, "Vårmotiv Lidingö". Signerad. Olja på duk, 33x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 februari 2020
kl 18:30:22

15/2 17:43:56 1      100 kr
17/2 18:24:38 2      Vinnande bud